Szczupła sylwetka

Szczupła sylwetka do detoks stworzony dla osób, które pragną pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Przy tym Detoksie Sokowym średnia utrata wagi po czterodniowej kuracji wynosi od 2,5- 4 kg, w zależności od stopnia nadwagi osoby korzystającej z Detoksu Sokowego. Przy siedmiodniowym Detoksie Sokowym (dostępnym dla klientów z Bielska- Białej i okolic) utrata wagi waha się w granicach 3,5- 7 kg- również w zależności od stopnia nadprogramowych kilogramów. Przy dłuższych kuracjach utrata wagi znacznie przyśpiesza.

Dzienny zestaw zawiera pięć świeżych soków, które dostajesz pod drzwi codziennie rano (lub do miejsca pracy). Wyciskamy w nocy, abyś otrzymał maksymalnie świeży i wartościowy posiłek.

Podczas kuracji występować mogą (ale nie muszą) objawy detoksykacji organizmu, które świadczą o wydalaniu przez organizm toksyn. Do objawów tych zaliczyć możemy okresowy ból głowy, osłabienie czy pojawienie się niewielkich wyprysków na skórze. Wszystkie te rzeczy są wspaniałą informacją o tym, że się oczyszczasz i wszystkie miną po zakończeniu kuracji. U większości klientów kuracja przebiega jednak bezobjawowo.

Butelki są ponumerowane cyframi od 1 do 5, nadając im kolejność wypijania. Soki pije się co dwie, maksymalnie trzy godziny, zastępując nimi standardowe posiłki. W ten sposób wypijają Państwo w ciągu dnia 2,5l życiodajnego płynu. W pierwszym pakiecie otrzymają Państwo ulotkę informacyjną, w której wszystkie te informacje są zawarte.


Klienci z Bielska- Białej i okolic (tj. Jasienica, Jaworze, Czechowice- Dziedzice oraz Bystra) mają do wyboru cztery opcje co do trwania długości Detoksu Sokowego (4,7,14 oraz 21 dni) i mogą kurację rozpocząć w wybrany dzień tygodnia. Prosimy o podanie kodu do bramy lub klatki jeśli to blok, a jeśli dom - informację gdzie zostawić soki.

U klientów z reszty kraju istnieje możliwość tylko czterodniowego Detoksu Sokowego, zawsze zaczynającego się we wtorek, a kończącego w piątek. Klienci Ci otrzymują paczki z Detoksami Sokowymi za pośrednictwem firmy kurierskiej, która dostarcza je w każdy dzień trwania kuracji w godzinach od 9.00 do 12.00 w okresie letnim, oraz co drugi dzień (kuracja na dwa dni z góry) w okresie zimowym.

Dostawy do godziny 12.00 obejmują tylko większe/ duże miasta, obsługiwane przez firmę kurierską, z którą współpracujemy. W celu sprawdzenia, czy dane miasto obejmuje dostawę do godziny 12.00 należy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 570 477 889. Sprawdzimy i Ci powiemy. :) Nasz sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku- w godzinach od 8.00 do 12.00- prosimy o telefony w tych widełkach czasowych.

Wyczyść
Musisz wybrać termin początkowy kuracji.

Liczba osób:

SKU: sylw Kategoria:
Musisz wybrać termin początkowy kuracji.

Liczba osób:

395,00 

SKU: 4dn-cp Kategoria: