Abonament Sokowy

Abonament Sokowy powstał z myślą o naszych stałych klientach oraz osobach, które wiedzą z góry, że będą cyklicznie przez więcej niż jeden raz w miesiącu przeprowadzać proces sokowania.

Główną korzyścią płynącą z wyboru abonamentu jest to, że wybierając cały pakiet z góry płacisz po prostu mniej. Taki rabat nie jest możliwy przy zakupie pojedyńczego Detoksu Sokowego, nawet wtedy, gdy korzystasz z kodu rabatowego, jakie czasem umieszczamy na naszym facebooku, ponieważ kody te zawsze obowiązują tylko na najbliższy tydzień.

Jako iż nasza firma obsługuje całe mnóstwo klientów, którzy sokują z Nami regularnie - chcemy się odwdzięczyć i dać Państwu niższą cenę oraz wygodę, jaką daje abonament sokowy.

To właśnie wysoki poziom tej energii zapewnia nam radość, miłość, szczęście, zadowolenie, wspaniałe samopoczucie, siłę, chęć do życia, działania oraz spełniania swoich najskrytszych marzeń..


Po wybraniu opcji dla siebie wyświetlą Ci się trzy kalendarze. Zamówienie jest przyjęte to realizacji w momencie kiedy każdy kalendarz ma wybraną datę z innego miesiąca.

SKU: brak Kategoria:
SKU: brak Kategoria: