Szczupła sylwetka & oczyszczenie & odporność

Nasz Detoks Sokowy stworzony dla jest dla osób, które pragną:
-pozbyć się nadprogramowych kilogramów,
-oczyścić & zdetoksykować, oraz głęboko odżywić i nawodnić.

Dzienny zestaw zawiera pięć świeżych soków, które dostajesz pod drzwi codziennie rano (lub do miejsca pracy). Wyciskamy w nocy, abyś otrzymał maksymalnie świeży i wartościowy posiłek.

Podczas kuracji występować mogą (ale nie muszą) objawy detoksykacji organizmu, które świadczą o wydalaniu przez organizm toksyn. Do objawów tych zaliczyć możemy okresowy ból głowy, osłabienie czy pojawienie się niewielkich wyprysków na skórze. Wszystkie te rzeczy są wspaniałą informacją o tym, że się oczyszczasz i wszystkie miną po zakończeniu kuracji. U większości klientów kuracja przebiega jednak bezobjawowo.

Butelki są ponumerowane cyframi od 1 do 5, nadając im kolejność wypijania. Soki pije się co dwie, maksymalnie trzy godziny, zastępując nimi standardowe posiłki. W ten sposób wypijają Państwo w ciągu dnia 2,5l życiodajnego płynu. W pierwszym pakiecie otrzymają Państwo ulotkę informacyjną, w której wszystkie te informacje są zawarte.


Klienci z Bielska- Białej i okolic (tj. Jasienica, Jaworze, Czechowice- Dziedzice, Wilkowice, Rudzica, Mikuszowice oraz Bystra) mają do wyboru cztery opcje co do trwania długości Detoksu Sokowego (4,7,14 oraz 21 dni) i mogą kurację rozpocząć w poniedziałek lub środę. Dostawy odbywają się w niedziele, wtorki oraz czwartki między godziną 19 a 21. Prosimy o podanie kodu do bramy lub klatki jeśli to blok, a jeśli dom - informację gdzie zostawić soki.

U klientów z reszty kraju istnieje możliwość tylko dwu lub czterodniowego Detoksu Sokowego, zawsze zaczynającego się we wtorek. Klienci Ci otrzymują paczki z Detoksami Sokowymi za pośrednictwem firmy kurierskiej, która dostarcza je w każdy wtorek i czwartek maksymalnie do godziny 12.00.

Dostawy do godziny 12.00 obejmują tylko większe/ duże miasta, obsługiwane przez firmę kurierską, z którą współpracujemy. W celu sprawdzenia, czy dane miasto obejmuje dostawę do godziny 12.00 należy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 574 265 853. Sprawdzimy i Ci powiemy. :) Nasz sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku- w godzinach od 8.00 do 12.00- prosimy o telefony w tych widełkach czasowych.

SKU: sylw Kategoria:
SKU: 2dn-cp Kategoria: