RAWSTACJA to ludzie,

których połączyła podróż do życia w zdrowiu i harmonii.

Tworzymy RAWSTACJĘ, bo wierzymy, że dieta jest jedną z kluczowych ścieżek na tej drodze. RAWSTACJA jest dla nas miejscem szczególnym, ponieważ dzięki niej możemy realizować głęboką potrzebę naszych serc, czyli pomaganie dzielenie się dobrem, miłością oraz pasją, co w naszym przypadku oznacza dostarczanie Ci Darów Natury, m. in. w postaci świeżych soków, które będą wspierać Twoje zdrowie – ale nie tylko w rozumieniu ciała, lecz także ducha, umysłu i emocji.

Naszym celem jest zadbanie o Ciebie i Twój dobrostan w całości. Zdrowy organizm wzmacnia zdrowy, spokojny umysł, jasne myśli i dobre, wspierające nastawienie do siebie samego oraz otaczającego Cię świata. Od ponad 10 lat stale poszerzamy swoją wiedzę, poznajemy różnych ludzi oraz zdobywamy doświadczenie w szerokiej perspektywie tematyki zdrowia. Jesteśmy poszukiwaczami naturalnych i prostych rozwiązań, jakie oferuje nam otaczający nas świat. Dążymy do obfitości i szczęścia, po prostu.

Projekt bez tytulu 1
Projekt bez tytulu

Misja

Naszą misją jest stworzyć pomost do zdrowego, naturalnego odżywiania.

Oferujemy świeżą, pełną składników odżywczych żywność, a także przekazujemy wiedzę z zakresu naturalnej i zdrowej diety. Naszym celem jest inspirować do zmian, pokazywać jakie korzyści płyną z takiego prostego stylu życia oraz z jaką lekkością można to osiągnąć. Proponujemy proste, codzienne nawyki, prowadzące do pozytywnych i trwałych zmian. Stopniowo będziemy wprowadzać również inne praktyczne usługi oraz produkty, które ułatwiają podążanie tą ścieżką, czyli takie, z których my sami na co dzień korzystamy.

Wizja

Wizją Rawstacji jest stać się rozpoznawalnym drogowskazem dla każdego, kto pragnie w prosty i skuteczny sposób podnieść stan swojego zdrowia na wyższy poziom.

Wierzymy, że to co ląduje na naszych talerzach ma kluczowy wpływ na nasze życie. Pożywienie bogate w witaminy i minerały jest fundamentem w holistycznym podejściu do osiągnięcia maksymalnego poziomu zdrowia. Ma ono bezpośredni wpływ na nasz wygląd, poziom energii, samopoczucie czy jakość snu. Jesteśmy przekonani, że Matka Natura ofiarowuje nam wszystko, czego potrzebują nasze organizmy.

Projekt bez tytulu 2

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zajrzyj do naszej oferty lub przejrzyj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Masz ochotę skosztować nasze soki? Nie czekaj, tylko zamów pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb w naszym sklepie.